Reeglid

REEGLID

Talvine Muffini Turniir 2020 toimub ajatennise formaadis, kus kõik paarid mängivad kahe tunni jooksul kolme erineva vastaspaariga 40 minutit.

Enne väljakutele minemist loosib iga paar endale peakohtuniku käest väljaku ja ka selle, kas ollakse „liikuja“ või mitte. Väljakul kohtutakse oma vastasega ja täistunnil algab mäng. Soojendust võib teha, kui kõik mängijad on sellega nõus, kuid see jääb mänguaja hulka.

Kõik mängud mängitakse geimide arvestusega ajatennist 40 minutit. Seisul 40:40 mängitakse otsustav punkti, sh vastuvõtja valib kasti, kuhu otsustav punkt servitakse.

Mängu lõpetab kohtunike poolt antav lõpusignaal. Kui lõpusignaali ajal on punkti mängimine pooleli (k.a pall on servimiseks õhku visatud), siis mängitakse punkt lõpuni.

  • Aja lõppedes saab geimi endale paar, kes punktidega juhib (nt 15:0, 30:15 jne).
  • Viigi korral (nt 15:15, 30:30 jm) antud geimi ei arvestata.
  • Geimid võivad jääda viiki (nt 4:4, 8:8 jne)

Peale mängu lõppu läheb paar, kes loosis endale „liikuja“ järgmisele väljakule alljärgnevalt:

  • Väljakult 1 väljakule 2
  • Väljakult 2 väljakule 3
  • Väljakult 3 väljakule 4
  • Väljakult 4 väljakule 5
  • Väljakult 5 väljakule 1

NB! Kui kasutuses on neli väljakut, siis liigutakse väljakult 4 väljakule 1.

Kui mõlemad paarid on väljakul, siis alustatakse järgmist 40 minutilist võistlusmängu. Korraldajatel on õigus teha reeglites muudatusi.

Peakohtunik: Kristi Lain, 5155187, lainkristi@gmail.com

Krõbeliiga tulemused
1 Maarja Värv & Liisa Lukin 78,0
2 Eglit Allilender & Kärt Laarman 74,0
3 Taivi Mutso & Mari Peetsalu 69,5
4 Liis Pruusapuu & Karin Alavere 66,5
5 Talvi Mõttus & Elo Toom 60,0
6 Kristel Taru & Jane Mürk 57,1
7 Terje Vahemäe & Eve Põldemaa 53,2
8 Merike Urm & Kristel Lusti 52,3
9 Kadri Nurme & Silje Märtson 51,3
10 Karmen Viigand & Tiina Kirsimägi 43,8
11 Liisi Paloviir & Piret Pallo 41,3
12 Jaanika Lips & Pille-Riin Jõffert 37,1
13 Agnes Luhakooder & Lea Puhk 35,8
14 Mirjam Mikson & Terje Arro 31,5
15 Helena Ainsoo & Maarja Ainsoo 28,9
16 Erle Eesmäe & Liis Voitka 19,8
Maheliiga tulemused
1 Janne Unt & Anneli Liinamäe 86,8
2 Liis Luige & Julianna Levitskaja 72,7
3 Maie Tomikas & Katrin Härmits 66,7
4 Merike Veiber & Liis Aedmaa 59,6
5 Annely Pähn & Monika Kubpart 59,5
6 Liisi Kondratjeva & Kadri Pille 59,1
7 Katri Härmoja & Katre Kandimaa 57,2
8 Marina Orlovski & Liina Veskimäe 54,9
9 Katre Välja & Keit Laur 54,0
10 Lirike Langeler & Veronika Rebane 51,7
11 Veronika Krjutskova & Marian Kund 49,3
12 Katrin Maask & Jaanika Kaljuvee 48,6
13 Merle Einberg & Karmel Kristin Einberg 48,5
14 Kristi Hirv & Egel Talv 42,6
15 Piret Römer & Marjo Sinijärv 40,7
16 Sigrid Kütt & Siret Kalbus 39,3
17 Mereli Kivi & Imbi Pärs 36,6
18 Helika Parts & Maili Maalmann 35,5
19 Kadri Kuht & Svetlana Kreitner 30,7
20 Kaie Luhakooder & Ilona Piir 6,1
Loosiauhinnad
Kristel Taru A. Le Coq Mulin Spritz
Kärt Laarman Anni Pesusalongi hommikumantel
Veronika Rebane Anni Pesusaolngi body
Katrin Maask BS Medical Aesthetics ilukliinik Kinkekaart (50€)
Talvi Mõttus
Cardens hambaravikliinik – hammaste valgendamise komplekt
Merle Einberg Holika Holika dušigeel Cherry Blossom Floral
Agnes Luhakooder Holika Holika dušigeel Cherry Blossom Floral
Helena Ainsoo Holika Holika dušigeel Cherry Blossom Floral
Keit Laur Holika Holika dušigeel Cherry Blossom Floral
Imbi Pärs Artistoni jõulukuusk
Karmen Viigand Mesinik Rain Pööra mesi
Katre Kandimaa Mesinik Rain Pööra mesi
Liis Luige Mesinik Rain Pööra mesi
Pille-Riin Jõffert Mesinik Rain Pööra mesi
Jaanika Lips Olla Käevõru süda
Svetlana Kreitner Olla Käevõru süda
Tiina Kirsimägi Olla Käevõru süda
Lea Puhk Olla Käevõru süda
Anneli Liinamäe Olla Käevõru tennis
Kadri Pille Olla Käevõru tennis
Kristi Hirv Olla Käevõru tennis
Marian Kund Placent Activ juuksehooldustooted
Veronika Krjutskova Tartu Milli tooted
Võistlejad

KRÕBELIIGA

  1. Kristel Taru & Jane Mürk
  2. Merike Urm & Kristel Lusti
  3. Taivi Mutso & Mari Peetsalu
  4. Erle Eesmäe & Liis Voitka
  5. Kadri Nurme & Silje Märtson
  6. Eglit Allilender & Kärt Laarman
  7. Helena Ainsoo & Maarja Ainsoo
  8. Liis Pruusauu & Karin Alavere
  9. Karmen Viigand & Tiina Kirsimägi
  10. Talvi Mõttus & Elo Toom
  11. Agnes Luhakooder & Lea Puhk
  12. Maarja Värv & Liisa Lukin
  13. Liisi Paloviir & Piret Pallo
  14. Mirjam Mikson & Terje Arro
  15. Jaanika Lips & Pille-Riin Jõffert
  16. Terje Vahemäe & Eve Põldemaa

MAHELIIGA

  1. Marina Orlovski & Liina Veskimäe
  2. Liis Luige & Julianna Levitskaja
  3. Merle Einberg & Karmel Kristin Einberg
  4. Lirike Langeler & Veronika Rebane
  5. Sigrid Kütt & Siret Kalbus
  6. Merike Veiber & Liis Aedmaa
  7. Kaie Luhakooder & Ilona Piir
  8. Mereli Kivi & Imbi Pärs
  9. Helika Parts & Maili Maalmann
  10. Katre Välja & Keit Laur
  11. Katri Härmoja & Katre Kandimaa
  12. Janne Unt & Anneli Liinamäe
  13. Liisi Kondratjeva & Kadri Pille
  14. Kristi Hirv & Egel Talv
  15. Annely Pähn & Monika Kubpart
  16. Piret Römer & Marjo Sinijärv
  17. Kadri Kuht & Svetlana Kreitner
  18. Katrin Maask & Jaanika Kaljuvee
  19. Maie Tomikas & Katrin Härmits
  20. Veronika Krjutskova & …

AUHINNAD

Palju erinevaid ja põnevaid auhindu, mille on välja pannud meie toetajad.