9:00 – 12:00

Maheliiga alagrupimängud

12:00

Ühine Šampuselaud ja tassikoogid (palume kõigil kohal olla)

12:15 – 15:15

Krõbeliiga alagrupimängud

13:00

Lõunasupp Toome kohvikult

15:15 – 17:15

Maheliiga kohamängud

16:00

Snäkilaud

17:15 – 19:15

Krõbeliiga kohamängud

20:00 – 20:30

Kogunemine Aparaadis, tervitusnaps

20:00 – 23:00

Muffini Turniiri ametlik Afterparty, võitjate autasustamine ja loosiauhindade jagamine

23:00 – 04:00

NoTTissimo@Aparaat disco

FORMAAT

Ajatennis 30-minutit (kõikidele osalejatele garanteeritud 5 mängu)

Mängutakse otsustava punktiga

Aja lõppedes:

  • võidab paar, kes juhib geimides (nt 5:3)
  • kui viimane geim jääb pooleli ( 40:30), saab selle geim endale paar, kes juhtis geimi sees
  • kui viimane geim jääb viiki (15:15), ei arvestata seda geimi lõpparvestuses
  • peale poolikute geimide arvestust jääb lõppseis siiski geimides viiki (5:5), mängitakse otsustav punkt, servib järjekorras järgmine servija
  • kõik vaidlused lahendab kohtunik

Peale aja lõppu tähistava märguande kõlamist tuleks väljakud võimalikult kiirest korrastada (NB vastavalt vajadusele, teinekord piisab vaid joonte puhastamisest).

 

Arvestame üksteisega ning naudime päeva!

SOOJENDUS

Soojenduseks on olemas pisike väljak, kus saate ennast mänguks ette valmistada. Suurel väljakul enne mängu on ette nähtud soojenduseks maksimaalselt 5 minutit. Päeva edukaks toimimiseks palume kõigil sellest täpselt kinni pidada.

KRÕBELIIGA

Reeli Torn-Leesik & Kristi Hiiesalu

Merike Urm & Jane Mürk

Kristel Lusti & Kristi Aavakivi

Kadi Taalberg & Elo Toom

Ketlin Mutso & Eglit Allilender

Eve Mägi & Mari Peetsalu

Kadri Pille & Taivi Mutso

Talvi Mõttus & Reet Ainsoo

Maarja Ainsoo & Kadri Taalfeld

Liis Pruusapuu & Karin Alavere

Agnes Luhakooder & Janne Unt

Terje Arro & Anne-Grete Märtson

Kirsti Kuhi & Aet Kull

Elena Soonberg & Kärt Laarman

Kristel Taru & Liisi Paloviir

Piret Pallo & Mirjam Mikson

MAHELIIGA

Ülle Müürsepp & Imbi Pärs

Kaie Luhakooder & Piret Taal

Svetlana Kreitner & Kadri Nurme

Merike Veiber & Ebe-Kai Lepasepp

Angelica Urm & Katrin Härmits

Egel Talv & Lirike Langeler

Mari Rõõmus & Veronika Krjutškova

Maia Boltovsky & Kadri Kuht

Kersti Kraas & Marina Orlovski

Helika Parts & Katri Härmoja

Liisa Põllumaa & Inga Ojakäär

Jaanika Kaljuvee & Anneli Liinamäe

Liisi Kondratjeva & Annely Pähn

Eveli Standson & Monika Palo

Veronika Rebane & Kristi Hirv

Merle Einberg & Helena Ainsoo

AUHINNAD

Palju erinevaid ja põnevaid auhindu, mille on välja pannud meie toetajad.